Jakie są istotne kasy omega dla organizmu?

Posted by

Odpowiednia dieta jest bardzo istotnym elementem życia każdego z nas. To dzięki niej możemy zapewnić sobie odpowiednią ilość witamin oraz składników odżywczych. Jednak nie zawsze wraz z pożywieniem dostarczamy do organizmu niezbędne ich ilości. W takim przypadku warto wzbogacić dietę o suplementy. To bezpieczne i proste rozwiązanie pomagające uzupełnić braki w organizmie. Ma to bardzo dobry wpływa na nasze zdrowie. Bardzo dobrym rozwiązaniem są suplementy diety zawierające kwasy omega 3, 6 i 9 produkowane przez Skotan.

Kwasy omega 3, 6 i 9 są istotne dla naszego organizmu już od okresu płodowego. Wtedy są niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu, wzroku a nawet i układu nerwowego. Tym samym przyczyniają się do poprawy koncentracji oraz pamięci (https://estrovita.pl). U dzieci mają one równie duże znaczenie ze względu na to, że wspomagają wchłanianie wapnia, co przekłada się na mocno i zdrowe kości oraz zęby. To bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet w ciąży również ze względu na bezpieczeństwo ich stosowania i brak konserwantów.

Oprócz tego kwasy Omega wspomagają naturalna odporność. Zmniejszają ryzyko wstąpienia chorób nowotworowych czy też układu immunologicznego oraz sercowo-naczyniowego. Wspomagają również utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów. Ich działanie jest widoczne również na zewnątrz. Ujędrniają skórę opóźniając procesy starzenia się oraz redukują nadmierną utratę wody przez naskórek. Dobrze sprawdzają się również przy leczeniu schorzeń skórnych jak atopowe zapalenie skóry.