Za co dzieci i rodzice kochają Kinder Niespodziankę?

Posted by

Wszyscy wiedzą, czym jest Kinder Niespodzianka i każdy bez problemu odnajdzie ją na sklepowej półce. To pyszna przekąska, łącząca w sobie aksamitny smak czekolady z tytułową niespodzianką „zabawką” w każdym jajku.

Co dokładnie znajdziemy w składzie Kinder Niespodzianki?

Połączenie tych elementów tworzy świat zabawy i rozrywki, który pomaga dzieciom rozwijać wyobraźnię, jednocześnie uspokajając rodziców – bo wiedzą, że dając dziecku Kinder niespodziankę, dają mu coś dobrego, smacznego i pożywnego zarazem. Wynika to z faktu, iż producent tej pysznej słodkości, skomponował ją ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, w których znaleźć możemy między innymi: delikatną czekoladę mleczną 47% (cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, masa Kakaowa, emulgator: lecytyny, wanilina), koncentrat masła, odtłuszczone mleko w proszku, cukier, oraz tłuszcze roślinne (palmowe, shea). Kinder niespodzianka jest więc nie tylko pyszna i zabawna, ale dostarcza do organizmu dziecka niezbędne składniki – tłuszcze, węglowodany i białko.

Kinder Niespodzianka – więcej niż przekąska!

To prawda – Kinder Niespodzianka jest nie tylko pysznym deserem, ale wręcz generatorem pięknych wspomnień z dzieciństwa. Owszem – zapewnia czekoladową ucztę, po którą sięgają rodzice, za każdym razem, gdy chcą nagrodzić swoje dziecko, ale największa radość wiąże się niewątpliwie ze skrytą w jej wnętrzu niespodzianką. Nic więc dziwnego, że zarówno mniejsze, jak i większe dzieci przepadają za tym jakże pysznym czekoladowym jajkiem oraz pomysłową zabawką, która się w nim kryje. Co więcej, producent Kinder Niespodzianek nigdy nie spoczął na laurach, ale z każdą kolejną kolekcją zabawek zastanawia się, jak jeszcze bardziej zaskoczyć maluchów i wywołać efekt WOW! Właśnie dlatego, przy każdym jajku towarzyszą wielkie emocje – to dzięki fantastycznym, efektownym zabawkom, które sprawią, że te małe chwile wielkiej radości są za każdym razem jeszcze bardziej wyjątkowe i pobudzają wyobraźnię maluchów, zachęcając do zabawy – w jakże słodki sposób!