Co definiuje ekskluzywne apartamenty?

Posted by

Prywatne osoby zarządzające swoją nieruchomością pod kątem sprzedaży lub wynajmu stosują różne sztuczki, aby przedstawić je w korzystniejszym świetle, niż faktycznie ma się to w rzeczywistości. Dobrze wykonane i poprawione w programie graficznym zdjęcia i kwieciste opisy to już prawie normalne zjawisko, lecz pojawiają się w nich także całkowicie nieodpowiednie sformułowania. Zażenowanie budzi fakt, gdy ktoś używa sformułowania ekskluzywne apartamenty do przedstawienia oferty lokalu, który jest co najwyżej na delikatnie podwyższonym standardzie.

Ekskluzywne apartamenty i ich rozkład

Uświadomieni ludzie szybko wyłapią takie potężne nadużycie, jednak warto by znajomość cech takich lokali była powszechniej uświadomiona, aby nie dawać się nabrać na puste słowa. Ekskluzywne apartamenty to nie tylko kwestia wyposażenia, ale także tego, na co nie ma się bezpośredniego wpływu, kupując lokal od dewelopera. Chodzi tutaj o rozkład i ilość pomieszczeń. Musi się w nim znaleźć między innymi salon lub salon z kuchnią, sypialnia z własną łazienkę i garderobą, ogólnodostępna łazienka oraz drugi pokój, który może być zaaranżowany jako druga sypialnia, gabinet lub pomieszczenie gospodarcze.

Propozycja dla wybranych

Wyżej przytoczona definicja opisująca ekskluzywne apartamenty, a w zasadzie jedno z kryteriów, które je definiują, tak naprawdę sama w sobie już wyklucza większość obecnych na rynku nieruchomości. Większość z nich ma bowiem mniejszy metraż, który nie byłby w stanie pomieścić tylu pomieszczeń. Nie należy tego odbierać negatywnie, ponieważ samo określenie ekskluzywności świadczy o tym, że nie jest to coś dla każdego.

Sprawdź sam na stronie: https://fenixgroup.pl/